top of page
Mercedes Benz 4matic

Hakkımızda.

Bizi daha yakından tanıyın.

Kaplan Mercedes

Kaplan Mercedes, Mercedes-Benz otomobil hizmetleri yelpazemiz ile otomobilinizin en yüksek performansına ve ilk günkü standartlarını kavuşmasını; profesyonel Mercedes-Benz uzmanlarımız ile, yerel müşterilere ve ticari müşterilere mekanik ve elektriksel onarımların yanı sıra yedek parça çözümleri sağlar.

Mercedes Benz yetkili servis

Mercedes-Benz Uzmanları

Uzmanlaşmanın daha fazla bilgi ve beceriye sahip olmak anlamına geldiğine inanıyoruz. Gelişmiş Mercedes-Benz uzmanlığımızla birlikte yıllar geçtikçe, mükemmel müşteri hizmetimiz ve en yüksek kalitede Mercedes-Benz yedek parçaları tedarik etme konusunda artan bir itibar geliştirdik.

Uygun Fiyatlandırma

Rekabetçi fiyatlarla üstün kaliteli, güvenilir hizmet sunarak müşterilerimizin genellikle pahalı ana bayi fiyatlarından kaçınmalarına yardımcı oluyoruz. Ekibimiz kapsamlı servis hizmetleri ve küçük onarımlar dahil ihtiyacınız olan tüm desteği sunmaktadır.

Mercedes Benz orjinal jant
Mercedes Benz araba modelleri
Profesyonel Hizmet

Ekibimiz, Mercedes-Benz aracınızın mükemmel ve güvenilir ellerde olmasını sağlamak için en yüksek standartlarda eğitilmiştir. Ekibimiz, günlük yaşamda araç kullanmanın ne kadar önemli olduğunu ve arabanızı sürememenin getirdiği rahatsızlığın farkındadır. Bu nedenle, arabanızı olabildiğince hızlı bir şekilde yola geri döndürmeyi hedefliyoruz.

Bakım için doğru zaman.

İleri teknolojiye sahip Mercedes-Benz otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti için şimdi servis randevusu alın.

Mercedes Benz servis bakımı
bottom of page